Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Чумацька правда

Відео

Чумацька правда

#ЧП ми знімали сьогодні зранку. І вирішили його присвятити технологіям перемоги. А трохи пізніше я побачив свіже опитування щодо президентських рейтингів від Рейтингу:) https://goo.gl/h8uTLWРозпач Шрайка і радість Чаплыга абсолютно передчасні . Якщо ви уважно послухаєте мене, а потім подивитесь на табличку і складете рейтинги людей, що представляють один виборчий кластер ви побачите повне співпадіння моїх цифр з цифрами опитування. Тому не сумуйте. Сумарний рейтинг умовних Гриценка та Садового у власному кластері виводить одного з них на друге місце, а якщо там з’являться інші кандидати, що мають навіть невелику підтримку — то точно кандидат від цього кластеру буде перший. І тоді в другому турі точно не буде Порошенка. А хто буде ? Час покаже . Все тільки починається. Буде весело.

Опубліковано Віктором Чумаком 22 лютого 2018 р.

Новий випуск Чумацької правди присвячений технологіям перемоги.

«Вже після зьомки я побачив свіже опитування щодо президентських рейтингів від  соціологічної групи РЕЙТИНГРозпач Шрайка і радість Чаплыги абсолютно передчасні. Якщо ви уважно послухаєте мене, а потім подивитесь на табличку і складете рейтинги людей, що представляють один виборчий кластер ви побачите повне співпадіння моїх цифр з цифрами опитування. 

Тому не сумуйте. Сумарний рейтинг умовних Гриценка та Садового у власному кластері виводить одного з них на друге місце, а якщо там з’являться інші кандидати, що мають навіть невелику підтримку — то точно кандидат від цього кластеру буде перший.

І тоді в другому турі точно не буде Порошенка.

А хто буде? Час покаже. Все тільки починається.» Віктор Чумак