Головна > Наша діяльність > Тернопільська міська рада подала касаційну скаргу на постанову Західного апляційного господарського суду та Рішення господарського області суду Тернопільської ради стосовно 78 аптеки м. Тернополя

Новини

Тернопільська міська рада подала касаційну скаргу на постанову Західного апляційного господарського суду та Рішення господарського області суду Тернопільської ради стосовно 78 аптеки м. Тернополя

 16 січня 2020 року о 14:20 год. у приміщенні Касаційного господарського суду у складі Верховного суду за адресою м. Київ, вул. О.Копиленка, 6, зал №202 відбудеться розгляд касаційної скарги Тернопільської міської ради на постанову Західного апляційного господарського суду та Рішення господарського області суду Тернопільської, які були винесені на користь 78 аптеки м. Тернополя❗️

4 листопада 2019-го року колектив аптеки №78 виграв судову апеляцію у Львівському господарському суді щодо збереження найстарішї аптеки міста.

Проте, вже 22 листопада Тернопільська міська рада подала касаційну скаргу, внаслідок якої було відкрито касаційне провадження на постанову Західного апеляційного господарського суду від 04.11.2019 та Рішення господарського області суду Тернопільської від 04.07.2019 року.

Також нагадаємо, 13.03.2013 на той час на звернення аптекарів про допомогу діючий Народний депутат України Віктор Чумак став на захист найстарішої комунальної аптеки Тернополя та провів прес-конференцію присвячена проблемі ініціатива Тернопільської Міської Ради щодо ліквідації однієї з центральних аптек міста Тернополя👉 http://gromhvylya.org.ua/pres-konferencija-hvili-prisvjach…/.

Зауважимо, що Комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна аптека 78» є одним з основних закладів забезпечення лікарськими засобами.
Разом з тим, аптека є одним з небагатьох виробників виготовлення лікарських засобів. Заклад працює з усіма місцевими та державними програмами по забезпеченню населення лікарськими засобами.

Всупереч чинному законодавству та умовам договору оренди, виконавчим комітетом Тернопільської Міської Ради було прийнято рішення передати право оренди іншим особам ( наближеним до екс-заступника міського голови м.Тернополя) що на думку громади Тернополя є неприпустимим!

Збережемо найстарішу аптеку Тернополя разом!