Головна > Наша діяльність > "Громадянський Рух Хвиля" звертається до Державної фіскальної служби України та просить перевірити стан виконання грантових контрактів

Новини

«Громадянський Рух Хвиля» звертається до Державної фіскальної служби України та просить перевірити стан виконання грантових контрактів

Політична партія «Громадянський Рух Хвиля» звертається до Державної фіскальної служби України та просить перевірити стан виконання грантових контрактів, за якими у 2013-ому році мали спорудити та ввести в дію шість пунктів переходу державного кордону України в Чернівецькій, Закарпатській, Львівській та Волинській областях.

Зазначаємо, що між ЄС та ДФС України у 2012-ому році було підписано шість грантових контрактів на загальну суму понад 38,2 млн. євро, жодний з яких не був виконаний.

Зокрема, волинський представник «Хвилі», житель Ратна Юрій Данилюк неодноразово піднімав це питання у суспільсьтві та боровся спільно з жителями прикодонних сіл у Ратнівському районі за відкриття кордону з Білоруссю. Адже з вересня 2013 року постановою Кабміну тимчасово призупинили рух транспорту у місцевих пунктах пропуску (Гута, Тур, Самари) через державний кордон України з Республікою Білорусь. Це «тимчасово» тягнеться до сьогоднішніх днів.

Завдяки дії цих пунктів пропуску мешканці могли набагато комфортніше та швидше переїжджати кордон на своєму транспорті. Тепер жителі Ратнівського району повинні проїжджати велику кількість кілометрів, аби попасти на роботу, до родичів, чи до когось на похорон у Білорусь.

«Скільки б люди не писали звернень до Уряду, скільки б не просили, відповідей не надавали, або ж відписували, що це є недоцільно», – зазначив Юрій Данилюк.

Також політик повідомив, що відповідь від урядовців за цих шість років лунала завжди негативна та часто нефахова.

«Просимо вивчити стан виконання грантових контрактів та передумови для їх завершення. Крім того, можемо запропонувати допомогу. Маємо досвідчених та кваліфіковних проектних менеджерів», – зазначено у відповідному зверненні до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.