Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > У Чернівцях нардепа Чумака облили кефіром, але перед тим він дав прес-конференцію. БукІнфо

Новини

У Чернівцях нардепа Чумака облили кефіром, але перед тим він дав прес-конференцію. БукІнфо

У Чернівцях народного депутата України Віктора Чумака облили кефіром. Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що сьогодні упродовж дня з моменту його приїзду на прес-конференцію за ним стежили п’ятеро осіб, яких він назвав «тітушками». «За мною по п’ятам ходило п’ятеро тітушек і вибравши момент, коли я виходив з кафе, жбурнули в мене яйце та бутилку кефіра», — написав Чумак. 

«І це було зроблено під десятком камер спостереження. Видно був жорсткий наказ на виконання цього завдання», — додав депутат.

Він повідомив, що поліція відкрила провадження за цим фактом. За його словами, правоохоронці зняли всі записи з відеокамер, на яких Чумак впізнав своїх нападників.

Перед цим народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції, лідер громадянського руху «Хвиля» провів у Народному Домі прес-конференцію на тему «Політична реформа в Україні – єдиний шлях для перезавантаження усієї системи».

Він також відповів на численні запитання кореспондента БукІнфо щодо «Закону про освіту», синдрому Саакашвілі для української влади, чому не буде позачергових президентських і парламентських виборів, чому у нас відбуваються не реформи, а лише їхня імітація тощо.

Пропонуємо вашій увазі повний відеозапис прес-конференції заступника голови Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Віктора Чумака:

Повний текст статті тут