Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Чумацька Правда

Відео

Чумацька Правда

«Поки ми не подолаємо корупцію, не налагодимо верховенство права та інші внутрішньополітичні процеси в країні, то ніякого Брюсселю, або навіть Кишинева нам не бачити.

Саме зараз на наших очах проходить форум за ініціативою діючого Президента. Форум зветься «Від Крут до Брюсселю».
Напевне, організатори назвою хотіли натякнути, що скоро Україна подасть заявку на членство в НАТО, але мушу сказати, що заявку ми можемо подати куди завгодно. Навіть на політ до марсу.
Справа у тому, що поки в державі не налагодяться внутрішньополітичні процеси, то ніхто цих заявок розглядати не буде.

Тому, хочу сказати, що це звичайна маніпуляція на яку залучено величезний адміністративний та фінансовий ресурс. Спостерігаючи за сучасною політичною конкуренцією, хочу запевнити що саме бажання маніпулювати та жадібність погублять тих, хто звик до таких схем.

Я, у свою чергу, буду інформувати вас стосовно усіх процесів, які відбуваються у виборчому штабі та під час виборчого процесу.»
Керівник виборчого штабу кандидата в Президенти Анатолія Гриценка, Віктор Чумак

Поки ми не подолаємо корупцію, не налагодимо верховенство права та інші внутрішньополітичні процеси в країні, то ніякого Брюсселю, або навіть Кишинева нам не бачити.Саме зараз на наших очах проходить форум за ініціативою діючого Президента. Форум зветься « Від Крут до Брюсселю». Напевне, організатори назвою хотіли натякнути, що скоро Україна подасть заявку на членство в НАТО, але мушу сказати, що заявку ми можемо подати куди завгодно. Навіть на політ до марсу. Справа у тому, що поки в державі не налагодяться внутрішньополітичні процеси, то ніхто цих заявок розглядати не буде.Тому, хочу сказати, що це звичайна маніпуляція на яку залучено величезний адміністративний та фінансовий ресурс. Спостерігаючи за сучасною політичною конкуренцією, хочу запевнити що саме бажання маніпулювати та жадібність погублять тих, хто звик до таких схем.Я, у свою чергу, буду інформувати вас стосовно усіх процесів, які відбуваються у виборчому штабі та під час виборчого процесу.Керівник виборчого штабу кандидата в Президенти Анатолія Гриценка, Віктор Чумак

Опубліковано Viktor Chumak/Віктор Чумак Вівторок, 29 січня 2019 р.