Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Чумацька правда: Спецвиспук з АТО

Відео

Чумацька правда: Спецвиспук з АТО

Чумацька правда в АТО

"Чумацька правда: Спецвиспук з АТО"(великі вибачення за звук, запис робили в спартанських умовах)З четверга по неділю лідер Громадянського руху "Хвиля" Віктор Чумак перебував на Сході в зоні АТО.@Віктор Чумак : За цей час відвідали два підрозділи ДУК ПС, одни Айдару, два підрозділи розвідників та два прикордонників. При перебуванні в трьох з цих шести були на "нулях", тобто безпосередньо в окопах, бліндажах та просто в укриттях на лінії розмежування.Територіально це з Світлодарськоі Дуги, через Авдієвку та Піски на Новотроїцьке та далі через Волноваху на Маріуполь. Для мене важливо було самому почути слова та відчути емоції та дух тих хто захищає нас з вами на цій війні. Хочу дуже подякувати за організацію планування та перебування в команді під час поїздки Армен Шахарьянц, Maria Azoyan. Дякую команді "Операція Маестро" та Ігор Пилипчук.Дякую всім тим людям що надали моральну та матеріальну допомогу.

Опубліковано Громадянський Рух ХВИЛЯ 21 серпня 2017 р.

З четверга по неділю лідер Громадянського руху «Хвиля» Віктор Чумак перебував на Сході в зоні АТО.
Віктор Чумак : «За цей час відвідали два підрозділи ДУК ПС, одни Айдару, два підрозділи розвідників та два прикордонників.
При перебуванні в трьох з цих шести були на «нулях», тобто безпосередньо в окопах, бліндажах та просто в укриттях на лінії розмежування.
Територіально це з Світлодарськоі Дуги, через Авдієвку та Піски на Новотроїцьке та далі через Волноваху на Маріуполь.
Для мене важливо було самому почути слова та відчути емоції та дух тих хто захищає нас з вами на цій війні.
Хочу дуже подякувати за організацію планування та перебування в команді під час поїздки Армен Шахарьянц, Maria Azoyan.
Дякую команді «Операція Маестро» та Ігор Пилипчук.
Дякую всім тим людям що надали моральну та матеріальну допомогу.»