Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Чумак закликав українців 6 вересня вийти під Парламент задля зміни виборчої системи

Відео

Чумак закликав українців 6 вересня вийти під Парламент задля зміни виборчої системи

6 вересня ми нагадаємо владі про необхідність виконувати обіцянки, — Віктор Чумак

6 вересня на площі Конституції біля будівлі парламенту політики, громадські організації та активісти нагадають владі про необхідність виконати дані ще у 2014 році обіцянки, зокрема – завершити процедуру зміни виборчого законодавства.

Про це в ефірі телеканалу ZIK сказав народний депутат України, лідер громадянського руху «Хвиля» Віктор Чумак.

«Ми вимагаємо негайно змінити виборчу систему в державі, прийняти новий виборчий кодекс. Це обов’язок влади, це обіцянка Президента і коаліції депутатських фракцій, дана ще у 2014 році. Вони говорили, що цей законопроект буде прийнятий у першому кварталі 2015 року. Але досі це не зроблено», — зазначив політик.

За його словами, цього не сталося через страх президента і коаліції.

«Вони дуже бояться змін, адже інша система виборів не дасть їм можливості купувати округи за гречку і гроші, маніпулювати голосами виборців. Клептократично-олігархічна більшість боїться оновлення складу Верховної Ради порядними, чесними, професійними людьми. Людьми, які прийдуть не капіталізувати власні статки і відстоювати бізнес інтереси, а працюватимуть на розвиток держави», — наголосив Віктор Чумак.

Він закликав усіх небайдужих прийти 6 вересня до Верховної Ради.

«Вимагаймо разом від народних депутатів прийняття нового виборчого кодексу та зміни системи. Це наше першочергове завдання», — закликав Віктор Чумак.