Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Громадянський Рух ХВИЛЯ підтримує волонтерський рух #ЧеснихБільше

Новини

Громадянський Рух ХВИЛЯ підтримує волонтерський рух #ЧеснихБільше

Громадянський Рух ХВИЛЯ підтримує волонтерський рух #ЧеснихБільше! Ми маємо амбітну мету — привести до влади команду чесних професіоналів. Для цієї мети нам потрібні тисячі, десятки тисяч волонтерів, які готові долучитися до нашої спільної перемоги, бо чесних більше. Якщо ви поділяєте наші принципи і цінності, маєте час і бажання, долучайтеся до нашої команди, обирайте напрям і формат спільної роботи – і працюймо разом!

 

 

Щоб приєднайся до волонтерського руху Гриценка “Чесних більше” — заповни анкету

 

 

Друзі, ми маємо амбітну мету — привести до влади команду людей, котрі мають моральне право карати за крадійство й хабарництво. Щоби слово «влада» більше не асоціювалося зі сварками, постійним перерозподілом потоків, невтомним будівництвом «схем», беззмістовними нарадами, паркетними святами й показушним перерізанням стрічок.

Для цієї мети нам потрібні тисячі, десятки тисяч волонтерів, які готові долучитися до нашої спільної перемоги, бо чесних більше. Ми віримо, що посада будь-якого політика повинна бути забезпечена внеском від великої кількості простих людей, інтереси яких він потім відстоює, а не залежати від вузького кола олігархічних гаманців. Ми розуміємо, що чесна людина із щирими переконаннями, яка готова агітувати своїх близьких, сусідів та колег, вкладати працю, застосовувати досвід та професійні навички — набагато ефективніша для досягнення кінцевої перемоги ніж популізм, замовлені матеріали в медіа чи скуплені по країні білборди. Йдучи на такий крок — запуск волонтерського руху — ми підкреслюємо свою інакшість на тлі інших, які йдуть “традиційним” для української політики шляхом.

Якщо ви бажаєте якісних змін у політиці та управлінні державою, симпатизуєте кандидату в Президенти України Анатолію Гриценку, прагнете стати частиною команди, яка звільнить дорогу до керівних посад чесним професіоналам, але поки не готові ставати членом політичної партії, то заповність анкету волонтера руху “Чесних більше”. Участь у волонтерському русі не накладе на вас зобов’язань, ви самі зможете вибрати формат та рівень залучення Після заповнення, ми з вами зв’яжемося для подальшої координації.

Ми будемо працювати разом, щоб перемогти. Адже нас, чесних, більше. Ми – сильніші.

Якщо у вас є додаткові запитання, пропозиції, зауваження — пишіть на ел. адресу: volonter@agwin.com.ua