Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Громадянський Рух ХВИЛЯ підтримує підписання відкритого листа

Новини

Громадянський Рух ХВИЛЯ підтримує підписання відкритого листа

Громадянський Рух «ХВИЛЯ» послідовно підримує вимогу про необхідність проведення виборчої реформи.

Майже два роки поспіль Громадянський Рух «ХВИЛЯ» на чолі з лідером Віктором Чумаком збирав щотижневі, спочатку поодинокі, а потім все більш масові акції під Верховною Радою на підтримку зміни виборчої системи в Україні. Цими пікетами ми намагалися привернути увагу до кричущого факту ігнорування владою реформи виборчого законодавства. Незважаючи на те, що проведення реформи було затверджено в угоді про коаліцію депутатських фракцій «Європейська Україна» та підписане Президентом ще у 2014 році, зміні до Закону продовж всього цього часу навіть не виносилися на розгляд до Парламенту. Згодом ідею підтримали інші політичні та громадські сили, що дало нам змогу діяти спільно!

Наразі, громадські організації виступили із закликом до президента України Петра Порошенка нарешті провести виборчу реформу.

Першими підписантами звернення стали ГО «Центр UA», Центр протидії корупції, ГО «ВО «Автомайдан» та Центр політико-правових реформ. ГС «Громадянський Рух «ХВИЛЯ» також підтримує підписання відкритого листа.

У листі наголошується, що існуюча гібридна мажоритарно-пропорційна система відкриє для кремлівських агресорів можливості для втручання в Українські вибори та для проросійського реваншу.

Закликаємо підтримати ініціативу! Лист є відкритим для підписання та публікацій від імені усіх охочих.