Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Громадський діяч та підприємець Павло Себастьянович про нещодавно прийняті податкові законопроекти(ВІДЕО)

Новини

Громадський діяч та підприємець Павло Себастьянович про нещодавно прийняті податкові законопроекти(ВІДЕО)

1-й законопроект, який був прийнятий, обтяжує мікро-бізнес. Президент обіцяв спрощувати систему оподаткування для малого бізнесу, але обіцянку він одразу ж порушив.

«В Україні діє ціла ієрархія вимагачів, які кожного ранку прокидаються і шукають на кого «наїхати», вони тиснуть як малий бізнес, так і на середній бізнес. При цьому постійно говорять: » Ну ти ж чесний, то і не бійся жодних трудових інспекцій та прокурорів». Всі ми знаємо, що ці органи, покищо, не реформовані», — зазначив громадський діяч.

Також підприємець вважає, що податкову реформу треба починати саме з податкової служби, зробити так, щоб до неї була відновлена довіра самих підприємців, а вже потім ставити вимоги до самих користувачів податкової служби — ФОПів.

Про реакцію суспільства на податкові інновації, про шляхи вирішення проблем між мікро-бізнесом та владою детальніше дивіться у сюжеті InterVizor.TV.

Громадський діяч, підприємець Павло Себастьянович про податкову реформу та нещодавно прийняті податкові законопроекти.

Громадський діяч, член експертної ради "Громадянського Руху Хвиля", підприємець Павло Себастьянович про податкову реформу та нещодавно прийняті податкові законопроекти."1-й законопроект, який був прийнятий, обтяжує мікро-бізнес. Президент обіцяв спрощувати систему оподаткування для малого бізнесу, але обіцянку він одразу ж порушив. В Україні діє ціла ієрархія вимагачів, які кожного ранку прокидаються і шукають на кого "наїхати", вони тиснуть як малий бізнес, так і на середній бізнес. При цьому постійно говорять: " Ну ти ж чесний, то і не бійся жодних трудових інспекцій та прокурорів". Всі ми знаємо, що ці органи, покищо, не реформовані", — зазначив громадський діяч.Також підприємець вважає, що податкову реформу треба починати саме з податкової служби, зробити так, щоб до неї була відновлена довіра самих підприємців, а вже потім ставити вимоги до самих користувачів податкової служби — ФОПів. Про реакцію суспільства на податкові інновації, про шляхи вирішення проблем між мікро-бізнесом та владою детальніше дивіться у сюжеті InterVizor.TV.#1053_1#1073#За_Veto

Опубліковано Громадянський Рух ХВИЛЯ Субота, 5 жовтня 2019 р.