Головна > Всі новини > Новини > "Хвиля" одноголосно підтримала кандидатуру Олексія Станька на посаду мера Тернополя (відео)

Новини

«Хвиля» одноголосно підтримала кандидатуру Олексія Станька на посаду мера Тернополя (відео)

 «Мої наміри балотуватися на міського голову Тернополя одноголосно підтримали на з’їзді політичної партії Громадянський рух «Хвиля» у Києві!

Останні декілька років мені випала нагода працювати із справжніми професіоналами, людьми, які написали антикорупційне законодавство України. Щиро дякую їм за підтримку та довіру. Досвід, здобутий у команді «Хвилі», я готовий втілювати для розбудови міста та правової держави, де влада не діє всупереч громаді, а допомагає їй у вирішенні проблем.

Революція Гідності була першим кроком справжньої антиолігархічної та антикорупційної революції. Наступні вибори повинні стати її еволюційним завершенням.

Зробити вірний вибір просто: інтереси простих громадян можуть реалізовувати лише ті, хто у своїх діях спирається на людей, а не на великі гроші чи адміністративний ресурс.

Нам потрібна сильна держава без випливу олігархів, яка стоїть на сторожі рівних правил гри для всіх!», — заявив голова Тернопільськоі обласної організації політичної партії «Громадянський Рух Хвиля» Олексій Станько.