Головна > Всі новини > "Інженер Віктор Петрук балотується у мери Києва" - Хмарочос. Київський міський журнал

Ми у ЗМІ

«Інженер Віктор Петрук балотується у мери Києва» — Хмарочос. Київський міський журнал

Інженер Віктор Петрук балотується у мери Києва

Він відомий як автор альтернативного проєкту Шулявської розв’язки у вигляді реверсного кільця.

Інженер і транспортний експерт Віктор Петрук заявив про рішення балотуватися на посаду київського міського голови.

Він висуватиметься від Громадянського руху «Хвиля». Це партія, зареєстрована 2014 року, яка проголошує пріоритетом боротьбу за інтереси малого і середнього бізнесу. Її члени брали участь у «Податковому майдані».

Віктор Петрук працював як головний спеціаліст у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, та згодом став активним критиком транспортної політики Києва.

Він відомий як автор альтернативного проєкту Шулявської розв’язки у вигляді реверсного кільця. Кияни підтримали необхідною кількістю голосів дві петиції на підтримку такого варіанту. Натомість у КМДА відмовилися від проведення конкурсу і таки вирішили будувати неповний чотирилисник із трьома з’їздами, розроблений «Київдормістпроектом».

«Від 2010 року, коли я запропонував місту надефективну, інноваційну трирівневу розв’язку на Шулявці, і до сьогодні, я не припиняю займатись дослідженнями, розробляти концепції, проєкти та стратегії розвитку міської мобільності, – запевняє Петрук. – Я сповнений нетривіальних ідей розбудови Києва, час яких настав!»