Головна > Всі новини > Як влада Києва може знизити рівень захворюваності на Covid 19? – В. Петрук

Відео

Як влада Києва може знизити рівень захворюваності на Covid 19? – В. Петрук

Київ не може «менше шастать», бо киянам потрібно добиратись на роботу та по справах на громадському транспорті, який перезавантажений. Про це заявив кандидат в мери столиці від ПП «Громадянський рух «ХВИЛЯ» Віктор Петрук в етері студії Kyiv Live.
За словами В. Петрука, самий ефективний індивідуальний транспорт, на якому можна тримати соціальну дистанцію, це велосипед. Місто в умовах пандемії має забезпечити мешканцям можливість безперешкодно пересуватись на велосипедах. Нажаль, в Києві це не зроблено.
«На час пандемії Париж створив 600 км. додаткових тимчасових вело доріжок плюс до тих, які існували в місті раніше. Те саме зробили Берлін та інші європейські міста», — розповів В. Петрук.
Окрім того місто має зменшити кількість пасажирів у громадському транспорті. «В «Київпастрансі» зараз приблизно 900 одиниць рухомого складу, при тому, що у Варшаві, яка суттєво менша за Київ є 2700 одиниць рухомого складу», — зазначив В. Петрук. Тому щільність пасажирів в громадському транспорті Києва, а відповідно, і ризики зараження на Covid у киян значно більші.