Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини >  Ярослав Кирпушко про Європейські гранти і позики, які видавались Україні за останні 5 років

Новини

 Ярослав Кирпушко про Європейські гранти і позики, які видавались Україні за останні 5 років

Виконавчий директор Буковинського центру реконструкцій і розвитку, представник Громадянського Руху «Хвиля» Ярослав Кирпушко про Європейські гранти і позики, які видавались Україні за останні 5 років, про використання грантових грошей і причини відмов у видачі Європейськими країнами Україні матеріальної допомоги.

«У Чернівцях я добре знайомий із ситуацією по кредитними договорами. Ми пройшли певні етапи подачі документів по новій програмі «Румунія- Україна «. Йде мова про великі 2 інфраструктурні проекти на суму близько 4 млн. євро, які найближчим часом будуть законтрактовані.
На даний час ми звернулись до ДФС по конкретному проекту із проханням перевірити стан виконання грантових контрактів, за якими у 2013-ому році мали спорудити та ввести в дію шість пунктів переходу державного кордону України в Чернівецькій, Закарпатській, Львівській та Волинській областях. Це не просто слова, ми готові долучатись до роботи, адже маємо досвідчених та кваліфіковних проектних менеджерів»,ー зазначив Ярослав Кирпушко.

Ярослав Кирпушко. Європейські гранти і позики

Виконавчий директор Буковинського центру реконструкцій і розвитку, представник Громадянського Руху "Хвиля" Ярослав Кирпушко про Європейські гранти і позики, які видавались Україні за останні 5 років, про використання грантових грошей і причини відмов у видачі Європейськими країнами Україні матеріальної допомоги."У Чернівцях я добре знайомий із ситуацією по кредитними договорами. Ми пройшли певні етапи подачі документів по новій програмі "Румунія- Україна ". Йде мова про великі 2 інфраструктурні проекти на суму близько 4 млн. євро, які найближчим часом будуть законтрактовані. На даний час ми звернулись до ДФС по конкретному проекту із проханням перевірити стан виконання грантових контрактів, за якими у 2013-ому році мали спорудити та ввести в дію шість пунктів переходу державного кордону України в Чернівецькій, Закарпатській, Львівській та Волинській областях. Це не просто слова, ми готові долучатись до роботи, адже маємо досвідчених та кваліфіковних проектних менеджерів",ー зазначив Ярослав Кирпушко.

Опубліковано Громадянський Рух ХВИЛЯ Пʼятниця, 4 жовтня 2019 р.