Головна > Всі новини > KOLO.News про відкриття громадської приймальні ХВИЛІ у Полтаві

Новини

KOLO.News про відкриття громадської приймальні ХВИЛІ у Полтаві

У Полтаві «світлі люди» відкрили громадську приймальню

Приймальню нардепа з президентськими амбіціями Віктора Чумака відкрили днями у Полтаві. Відразу варто зазначити, що гречки і грошової допомоги тут не роздаватимуть. А от по що сюди можна прийти полтавцям – читайте у матеріалі.

Приймальня «Хвилі» полтавцям добре відома. Адже тут, по вулиці Небесної Сотні, 6, знаходиться художня галерея «Арта». Її власниця, Юлія Петушинська, свою громадянську позицію проявила ще за часів Помаранчевої революції у 2004 році – тоді у галерії пройшла перша в Україні художня виставка на підтримку Віктора Ющенка. А нині, у 2018, пані Юлія надала приміщення під громадську приймальню іншого кандидата у президенти.

Відкриття не було гучним. У колі колег та небайдужих Сергій Клочков, голова обласного осередку руху «Хвиля» представив гостям голову громадської приймальні та керівника штабу – Михайла Красницького (військове звання – старший прапорщик запасу, навколо Чумака багато військових – примітка авт.) та Миколу Кашпіровського – відповідального за юридичну роботу.

– Ми плануємо стати майданчиком для підтягування колег по демократичному табору, союзників: це і «Громадянська позиція» Гриценка, і «Самопоміч», і «Рух нових сил» і інші, хороші, потужні об’єднання. Працюємо, щоб на початку 2019 зробити рейтинговий зріз і висунути від демократичного блоку найпотужнішого кандидата у Президенти. Треба показати «фаворитам» передвиборчої гонки, що Порошенко-Тимошенко нас не влаштує, у другому турі буде наш кандидат від коаліції демократичних сил, – говорить Сергій Клочков.

– Я по життю з економікою зв’язаний, люблю займатись справою, коли чітко бачу ціль, причини і які будуть наслідки. Проблем багато сьогодні, але причина одна – корупція. Я був на одній з лекцій пана Чумака, і що мене привабило, так це те, що він чітко розуміє проблему. А ідентифікація проблеми – це уже початок її вирішення, – сказав Ігор Балицький, заступник голови обласної організації.

До приймальні прибули колеги-однопартійці з Харкова та Дніпра. Привезли у подарунок книги, зокрема – Конституцію України, мовляв, нехай стане приймальня інформаційно-просвітницьким майданчиком для людей, адже 80 % населення України Конституції навіть не відкривали.

– Я ще у юнацькому віці вирішив для себе, що ні у яку партію вступати не буду. Прагматично аналізуючи десятку найбільш імовірних претендентів, виділяю Чумака – гострий аналітичний розум і єдиний, на мою думку, кандидат, який у своєму житті не схибив. Якщо іншим можна щось закинути – прорахунки, недоліки, то у Чумака такого не бачив. Своєму принципу вступати у партію зраджувати не буду, але мені подобається починання полтавської команди. Я займаюсь антикорупційними розслідуваннями, і, знаючи, які антикорупційні мішені ви збираєтесь брати, сприятиму вам наскільки у моїх силах, – зазначив Ігор Гавриленко, журналіст-розслідувач, блогер.

На відкритті багато згадували про майдан. Який мав усе змінити у країні, але, на жаль, гасло Чумака «Міняти потрібно все» і досі залишається актуальним. Але тут у свої сили вірять:

– Ми світлі люди, за добру справу, а отже, все має вийти, – впевнений Сергій Клочков.

Так а що ж «даватимуть» у приймальні?

– Ми плануємо зробити тут місце, куди люди зможуть звернутись зі своїми проблемами. Не тільки силами нашого лідера, а й своїми силами ми можемо підказати, навчити як себе правильно захистити, – Микола Кашпіровський.

За словами представників «Хвилі», з чим самі справляться – допоможуть, а якщо проблема немісцева – то 2 на тиждень формуватимуть пакет на центральну приймальню Віктора Чумака. Все по чесному, мовляв, Чумак уже кілька разів до Полтави приїздив, то жодне звернення без уваги не лишав.

Працюватиме приймальня – з понеділка по п’ятницю з 9 30 до 17 30, у суботу – до обіду. Неділя – вихідний.

Повний текст тут