Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Віктор Чумак вручив звернення Президенту від 40 народних депутатів

Новини

Віктор Чумак вручив звернення Президенту від 40 народних депутатів

Президент має знати, що можна робити, коли керуєш державою, а що ні, тому він повинен ретельно вивчити статті Кримінального кодексу, — Віктор Чумак.

Сьогодні під час щорічного послання Президента українському народу Віктор Чумак, народний депутат України та лідер громадянського руху «Хвиля», подарував очільнику держави Кримінальний кодекс України та вручив звернення від 40 народних депутатів України.

«Я зробив подарунок Президенту, а найкращий подарунок – це книга, тож я подарував йому Кримінальний кодекс України. Він має знати, що можна, а що не можна робити коли керуєш державою, що не можна приймати рішення, які ґрунтуються на зловживанні владою», — сказав політик.

Віктор Чумак також зазначив, що у відповідь Президент сказав, що вже має таку книгу.

«Я радий цьому і думаю, що він все таки перечитує статті, особливо які стосуються незаконного збагачення, конфлікту інтересів, зловживання владою і службовим становищем. Йому такі статті треба дуже і дуже ретельно вивчати», — зазначив політик.

Крім того Віктор Чумак передав Президенту звернення від 40 народних депутатів з вимогою про проведення публічного діалогу.

«40 народних депутатів звертаються до Президента з вимогою про негайну публічну зустріч і відповіді на камери на всі питання, які зараз цікавлять українських громадян. І він повинен зустрітися з депутатами і громадянами, і відверто розказати про все, що стосується офшорів, журналістів, прокуратури, про розкрадання армії, про олігархів, про «Роттердам+», про монополії, про свободу слова і таке інше», — додав він.

Подарунок Порошенку

"Президент має знати, що можна робити, коли керуєш державою, а що ні." Віктор Чумак подарував Петро Порошенко Кримінальний кодекс України та вручив звернення від 40 народних депутатів України, які звертаються до Президента з вимогою про негайну публічну зустріч і відповіді на камери на всі питання, які зараз цікавлять українських громадян. І він повинен зустрітися з депутатами і громадянами, і відверто розказати про все, що стосується офшорів, журналістів, прокуратури, про розкрадання армії, про олігархів, про «Роттердам+», про монополії, про свободу слова і таке інше. Віктор Чумак

Опубліковано Громадянський Рух ХВИЛЯ Четвер, 20 вересня 2018 р.