Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Лекція Віктора Чумака перед студентами КПІ

Новини

Лекція Віктора Чумака перед студентами КПІ

Четвертий рік поспіль проводиться Національний дебатний турнір з політичних реформ, в якому беруть участь молоді лідери з 25 українських міст. Протягом березня-квітня відбулися відбіркові інтелектуальні змагання, які визначили кращих. А 10-11 травня у Національному університеті «Київський політехнічний інститут» вони зустрілися на фінальній дебатній грі на тему політичних реформ в Україні.

У перший день турніру відбулася дискусія «Політичні реформи в Україні: всі «За» і «Проти» за участі лідеру ГР ХВИЛЯ Віктора Чумака, журналістів та експертів із національних реформ. Віктор Чумак провів лекцію-зустріч, на якій розповів про приорітетність та роль політичних реформ у сучасних політичних умовах. Зупинився на головних: демонополізація, виборча та судова реформи.

Гра-дебати націлена на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуваються за британським форматом.

Дебатний турнір проходить у межах проекту «Активна Громада: право вибору» Інституту «Республіка». Проект проваджується у 30 містах України  за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

«Мені приємно було почути питання від юної аудиторії та зрозуміти, що ми виховали достойних молодих лідерів! Окремо дякую за запрошення організаторів події — Національному Демократичному Інституту та USAID. Впевнений, що попереду Україну чекає ще багато цікавого та продуктивного!», — сказав Віктор Чумак після проведеною з молоддю лекції в рамках турніру.