Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Мітинг за зміну виборчої системи 6 вересня

Новини

Мітинг за зміну виборчої системи 6 вересня

 В Україні потрібно міняти все і починати необхідно саме з виборчої системи, — Віктор Чумак

Сьогодні в Україні кілька десятків людей фактично прибрали до рук всю країну, монополізувавши економіку, політику, засоби масової інформації. Це є прямим наслідком безвідповідального вибору громадян на виборчих дільницях протягом останніх 27 років.

На цьому наголосив народний депутат України, лідер громадянського руху «Хвиля» Віктор Чумак 6 вересня під час акції на підтримку зміни виборчого законодавства.

«Те, що відбувається зараз – ганьба для всієї України. Ми тут стоїмо за те, щоб далі вибори до парламенту не відбувались за законом Януковича. Але відверто кажучи сьогодні – це закон Порошенка, адже саме йому він вигідний. Недостатньо говорити про необхідність міняти систему, бо система – це прізвища, на даний час прізвище системи – Порошенко. Саме тому ми повинні змінити і систему, і прізвища. Змінити потрібно все, і почати необхідно з виборчого законодавства», — вважає він.

Політик впевнений, що в Україні громадяни нарешті повинні остаточно сказати «Ні» виборам за гречку, гроші, префере

нції.

«Влада має належати громадянам України, щоб тут жили наші діти, щоб молодь не втікала з країни, а поверталась сюди, щоб тут була справедливість і розвиток бізнесу, щоб була мрія. Мрія про майбутнє», — зазначив Віктор Чумак.

Нагадаємо, 6 вересня Віктор Чумак разом з членами громадянського руху «Хвиля» вийшли о 10.00 на площу Конституції біля Верховної Ради України щоб спільно ще з понад 10 політичними партіями та громадськими організаціями вимагати від влади почати розгляд Виборчого кодексу в другому читанні.

Команду «Хвилі» зокрема представляли: Наталія Новак, Рустам Раупов, Олександр Мочков, Сергій Аверченко, Тарас Козак, Святослав Стеценко, Ірина Рижак, Сергій Клочков, Дмитро Ісламов, Роман Спаський, Павло Себастянович, Олександра Борисова, Ігор Демчук, Роман Сініца, Ніна Баласанян, Олексій та Наталія Станько та інші.