Головна > Всі новини > Нова хвиля мерів Києва і Тернополя

Відео

Нова хвиля мерів Києва і Тернополя

Програма Світлани Саламатової «Громадянська влада» представить кандидатів на головування територіальними громадами міста Київ (Віктор Петрук) і Тернопіль (Олексій Станько). У великих містах України, в народі, Голів територіальної громади називають «»Мер міста»».
Діалог з тими, хто називає себе представником неолігархічної партії «»Громадянський рух Хвиля»» і представляє підприємництво країни є важливим для громадянського суспільства. Бо саме громадянське суспільство, ми з вами, несемо повну відповідальність за якість влади в України.

Нова хвиля мерів Києва і Тернополя

Програма Світлани Саламатової «Громадянська влада» представить кандидатів на головування територіальними громадами міста Київ (Віктор Петрук) і Тернопіль (Олексій Станько). У великих містах України, в народі, Голів територіальної громади називають ""Мер міста"". Діалог з тими, хто називає себе представником неолігархічної партії ""Громадянський рух Хвиля"" і представляє підприємництво країни є важливим для громадянського суспільства. Бо саме громадянське суспільство, ми з вами, несемо повну відповідальність за якість влади в України.#Громадянська_влада #Віктор_Петрук #Місцеві_вибори #Олексій_Станько #Мер_міста_Києва #Мер_міста_Тернопіль@Svitlana Salamatova @Наталія Целовальніченко

Опубліковано Я-UA Середа, 23 вересня 2020 р.