Головна > Наша діяльність > Офіційна заява

Новини

Офіційна заява

Шановний пане Президенте!

Політична партія «Громадянський рух «Хвиля» виступає за розширення економічної свободи і встановлення верховенства права в Україні.

Ми вважаємо закони щодо тотальної фіскалізації, ініційовані комітетом ВРУ з питань податкової та митної політики, непродуманими, економічно необгрунтованими помилковими кроками, які ставлять мільйони підприємців перед вибором — або йти в тінь, або виїжджати з країни в пошуках кращого життя.

У той час, коли у всіх європейських країнах бізнесу надається фінансова допомога, в Україні підприємцям «допомагають» кийками і сльозогінним газом. Ми вважаємо неприйнятним застосування фізичної сили і спецзасобів для спілкування з протестувальниками.

Ви особисто запросили пана Гетманцева до своєї команди і несете персональну відповідальність за його політику, яка веде до знищення малого та середнього бізнесу.

Вимагаємо від Вас ініціювати розгляд у Парламенті питання відповідності голови податкового комітету займаній посаді. Ми переконані: все, що ініціює пан Гетманцев, веде до звуження економічної свободи та унеможливлює економічне зростання.

Країні необхідна абсолютно інша податкова політика — політика спрощення адміністрування та зниження податкового навантаження, яку обіцяли проводити перед виборами Ви особисто і партія «Слуга народу».

Люди чекають на виконання Ваших обіцянок, пане Президенте!

З повагою, члени та активісти ПП «Громадянський рух «Хвиля»