Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Підписання Меморандуму про спільні дії

Новини

Підписання Меморандуму про спільні дії

Сьогодні Громадянський Рух ХВИЛЯ разом з іншими політичними силами та активістами підписали Меморандум про спільні дії. Документ визначає вимоги та правила акції «Ні! Виборам за законом Януковича» та домовленість, що єдиною вимогою протесту буде запровадження пропорційної системи з відкритими регіональними списками на виборах до Верховної Ради України.

Меморандум підписали Громадянський Рух ХВИЛЯ, Громадський рух ЧЕСНО, ВО «Батьківщина», рух «Визволення», політична партія «Громадянська позиція», політична партія «Демократичний Альянс», «Європейська партія України», політична партія «Народний контроль», політична партія «Національний корпус», Об’єднання «Самопоміч», ВО «Свобода», Київська міська партійна організація партії «Сила людей», народні депутати Вікторія Войціцька, Леонід Ємець, Світлана Заліщук та Мустафа Найєм.

«Я вважаю, що сьогодні відбувається знакова подія, коли політичні сили, громадянські рухи, громадські організації усвіжомили, що наша перемога в нашому об’єднанні.», — сказала на прес-конференції співзасновник ГР ХВИЛЯ Наталія Новак.

«Сьогодні ми повінні відмовитися від самовисування, від мажоритарки. Ми бачили останні вибори в об’єднані територіальні громади — коли від політичних сил перемогла одна сила, а інша політична сила, як наприклад БПП, стверджує що також перемогли, але за рахунок самовисуванців. Це зло, тому що це є викривленням волевиявлення виборців. Я сама пройшла через мажоритарку і сама знаю, що це не боротьба ідей і програм, а ти мусишь боротися с товстими гаманцями. І це дуже ускладнює перемогу тих політичних сил і тих людей, які йдуть змінювати державу.», — зазначила пані Новак.

Підписання Меморандуму про спільні дії

Сьогодні Громадянський Рух ХВИЛЯ разом з іншими політичними силами та активістами підписали Меморандум про спільні дії. Документ визначає вимоги та правила акції "Ні! Виборам за законом Януковича" та домовленість, що єдиною вимогою протесту буде запровадження пропорційної системи з відкритими регіональними списками на виборах до Верховної Ради України.Меморандум підписали Громадянський Рух ХВИЛЯ, Громадський рух ЧЕСНО, ВО "Батьківщина", рух "Визволення", політична партія "Громадянська позиція", політична партія "Демократичний Альянс", "Європейська партія України", політична партія "Народний контроль", політична партія "Національний корпус", Об'єднання "Самопоміч", ВО "Свобода", Київська міська партійна організація партії "Сила людей", народні депутати Вікторія Войціцька, Леонід Ємець, Світлана Заліщук та Мустафа Найєм.

Опубліковано Громадянський Рух ХВИЛЯ 10 травня 2018 р.