Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Наша діяльність > Підтримка місцевої громади Дніпропетровської області у ремонті автодороги обласного значення

Наша діяльність

Підтримка місцевої громади Дніпропетровської області у ремонті автодороги обласного значення

У травні 2018 р. до народного депутата, лідера Громадянського руху «Хвиля», Віктора Чумака звернулися представники Любимівської сільської об’єднаної територіальної громади з проханням поспиряти ситуації, що склалася з автомобільною дорогою обласного значення Чаплі-Любимівка-Перше Травня-Діброва-М-18. Ця автодорога відіграє важливу роль у життєдіяльності шести сел громади. Вона є з’єднанням з обласним центром, по ній відбувається перевезення пасажирів, школярів до шкіл, доставка товарів у торгові точки, перевезення хворих до лікарень. Тобто дорога є єдиною артерією для сел цього регіону.

На сьогоднішній день зазначена автодорога перебуває в аварійному стані, що спричиняє небезпеку руху автотранспорту. Це впливає на якість життя цілого району, особливо це стосується пересування карет швидкої допомоги та інших служб термінової допомоги. Крім того, стан дороги постійно погіршується внаслідок постійного руху по ній вантажівок від Петровського карь’єру підприємства щевнепотрібнюючого заводу агрофірми «Новатор».

Віктор Чумак, бажаючи посприяти вирішенню проблеми ініціював звернення народного депутата до Міністра інфраструктури України Омеляна В.В. з проханням організувати перевірку викладених фактів, вжити відповідних заходів та вишукати можливості для виділення коштів для ремонту автомобільної дороги обласного значення.

Питання тримається на контролі.