Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Наша діяльність > Підтримка поранених бійців АТО

Наша діяльність

Підтримка поранених бійців АТО

15 січня 2019 року представники Громадянського Руху «Хвиля» на чолі з членом руху Олександрою Борисовою та представники ГО «Україна.Воля.Життя.» відвідали поранених бійців АТО, які знаходяться на лікуванні у відділенні травматології Головного військового клінічного госпіталю МО України.

Складна ситуація на сході країни не може залишити нас байдужими. Продовжується подальше недотримання російсько-окупаційними військами оголошеного Мінськими угодами повного та всеохоплюючого режиму припинення вогню в Луганському та Донецькому напрямках. В суворих зимових умовах утримується лінія вогню, а під час так званого «періоду тиші» проходять розмінування сірої зони, забезпечення передових підрозділів деревиною та тренування.

Отже, у вівторок, 15 січня, ми привезли до наших захисників продукти харчування, засоби гігієни, рушники, чай та каву. Крім того, ми запросили на зустріч реабілітолога Ігоря Горового, який відкликнувся на наше запрошення. Доктор продемонстрував в дії прилади для спеціального тренування та самомасажу, розповів, які вправи потрібно застосовувати для скорішого відновлення опорно-рухових функцій.
Під час зустрічі ми поспілкувалися з пораненими бійцями та волонтерами, дізналися які речі найбільш необхідні.

«Ми відчули велике переживання бійців за своїх важкопоранених товаришів, за побратимів, яких було вбито ворогом. Дізналися також про такі не просто неприємні, а болючі подробиці, що стосуються якості і кількості фронтового забезпечення. І хоча бійці намагалися триматися оптимістично, але в їх жартах все ж було забагато чорного гумору…», — розповіла після зустрічі Александра Борисова