Головна > Наша діяльність > Політична партія "Громадянський Рух Хвиля” продовжує перезавантаження

Новини

Політична партія «Громадянський Рух Хвиля” продовжує перезавантаження

Тиждень тому головою партії обрано громадського діяча і бізнесмена Володимира Козленка, оновлено президію партії, а вчора вже Київська обласна організація почала перезавантаження і підготовку до місцевих виборів.
     За три місяці до дня голосування ми не маємо чітких правил проведення виборчої кампанії, але впевнені, що досвід перемог досвідчених членів команди надихне і стане прикладом для тих, хто вирішив вперше спробувати себе у якості кандидатів на місцевих виборах.
     Що ми маємо на старті? Сформоване потужне ядро у половині районів і міст Київщини, готовність до об’єднання із близькими по духу позапарламентськими партіями і вже такі перемовини розпочато, досвід перемог у умовах передвиборчої боротьби із «рейтинговими» опонентами, які мали необмежений фінансовий і адміністративний ресурс, яким ми готові ділитись із кожним членом команди. Наші сильні сторони — ми дуже різні по віку, життєвому і професійному досвіду, спектрах громадської активності (серед нас є науковці, волонтери, люди із досвідом депутатської, громадської і волонтерської роботи, досвідом роботи у органах державної влади і місцевого самоврядування, успішні підприємці, вчителі і лікарі, юристи, журналісти, люди інших найрізноманітніших професій, яких об’єднує активна життєва позиція і готовність брати на себе відповідальність за долю розвитку громад.
     Ми не ганяємось за рейтингами лідерських партій, бо самі є чи готові стати лідерами суспільної думки у своїх регіонах. Якщо ваша особистість поєднує в собі громадського діяча, професіонала в будь-якій галузі (або є бажання ним стати), порядність, нетолерантність до корупції — вам до нас. Наш досвід дорожчий за гроші, але ми готові щедро ним ділитись із однодумцями.
Автор:Ірина Побідаш
.