Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Полтавщину з візитом відвідав народний депутат України Віктор Чумак. Газета Полтава 365

Новини

Полтавщину з візитом відвідав народний депутат України Віктор Чумак. Газета Полтава 365

Нардеп Чумак на Полтавщині заявив, що йтиме в Президенти

У п’ятницю зранку Віктор Чумак провів зустрічі в Миргороді, під вечір завітав у Полтаву – говорив із простими людьми про своє бачення ситуації в країні, розповідав про свою роботу на посаді народного депутата, оголосив про намір висунути власну кандидатуру на виборах Президента України.
У своєму виступі перед аудиторією Віктор Чумак торкався наболілих тем – економічної і політичної ситуації в країні,

неефективних реформ, особливо – судової. Окрему увагу спікер приділив темі відкликання народних депутатів та зняттю депутатської недоторканності. На думку Віктора Чумака, це робити категорично не можна.У Полтаві Віктор Чумак зібрав потенційних виборців на території авіамістечка. Саме в цьому районі мешкає багато пенсіонерів силових структур, із якими у Віктора Васильовича чимало спільного, адже генерал-майор юстиції запасу починав свою кар’єру з військової спеціальності.  На зустріч із нардепом прийшли понад півсотні осіб, серед яких були журналісти, делегати громадського руху «Хвиля» з Харківщини, Полтавщини, Запоріжжя та Дніпра, а також військові пенсіонери.

Захоче хтось відкликати, наприклад, Чумака, бо він комусь заважає. Збереться, наприклад, десять тисяч ша

новних громадян і підпишуть, приберуть. Ви не боїтеся, що буде така ситуація? А я думаю, що може бути… «Ах, які ви погані депутати! А давайте ми приберемо таку штуку як депутатська недоторканість і ви повністю всі сядете в тюрму!» Я кажу – добре! Але чому десять людей ходять щодня у Верховну раду і не «сідають»? Чому десять людей, з яких зняли депутатську недоторканість, точно не сядуть у тюрму? Я вам гарантую – вони домовляться. А от якщо з Чумака зняли депутатську недоторканість, підкинувши йому в кишеню, скажімо, наркотик, закриє Чумака без недоторканості місцевий прокурор Полтави – і його немає – заявив нардеп.Як вважає Віктор Чумак, треба провадити виборчу реформу, треба боротися з корупцією, але розслідувати справу будуть ті ж прокурори, які є найбільш корумпованими, розглядатимуть – корумповані судді. Єдиною чесною і некорумпованою суддею Віктор Чумак назвав Ларису Гольник, яка теж була присутня на зустрічі. Тут же до слова генерал-майор згадав про напад на Гольник і в цьому контексті заявив, що переживає, адже напади на відомих людей стаються буквально наступного дня після зустрічі з ним і це вже починає складатися в тенденцію.

Повний текст інтерв`ю тут