Головна > Всі новини > ПП "Громадський рух "ХВИЛЯ" висунула Віктора Петрука на посаду мера Києва

Новини

ПП «Громадський рух «ХВИЛЯ» висунула Віктора Петрука на посаду мера Києва

Сьогодні, 15 вересня, в прес-центрі інформаційного агентства»Интерфакс-Украина» відбулась прес-конференція, на тему «Кандидат у мери Києва повинен мати чітку концепцію дій», під час якої політична партія «Громадянський рух «ХВИЛЯ» представила свого кандидата  — Віктора Петрука — на посаду міського голови столиці.
«Сьогодні киянам практично немає з кого вибирати. Ми бачимо в списках акторів, спортсменів, а
ін
оді навіть відвертих пройдисвітів, які поняття немають, як керувати цим містом. Ми, як політична партія, вважаємо, що до влади в Києві нарешті повинні прийти люди із конкретними планами дій, які знають що робити і як для того, аби наше місто 
розвивалось», — зазначила заступниця голови ПП «Громадський рух «ХВИЛЯ» Наталія Новак.

Представляючи кандидата на посаду мера столиці ідейний керівник партії Павло Себастьянович зазначив, що Віктор Петрук має досвід роботи в державному апараті КМДА, а головне, має вже напрацьовані проекти, плани їх реалізації та розуміє, як та за які гроші вони мають фінансуватись.

Представляючи свою програму розвитку столиці кандидат на посаду мера Києва від ПП «Громадський рух «ХВИЛЯ» Віктор Петрук зазначив, що Київ зараз — один з найнекомфортніших для проживання мегаполісів світу.

«За рейтингом дослідницького центру The Economist Intelligence Unit, у 2019 році, за рівнем якості життя, Київ займав 117 місце серед 140 міст світу, що досліджувались. У  2019  році  Київ  посів  третє  місце  у  Європі  (після  Москви  та  Стамбулу),  та  дванадцяте    у  світі,  за втратами часу у заторах.  За  результатами  2020  року  Київ підніметься у антирейтингу ще на кілька сходинок», — констатував кандидат на посаду очільника столиці.

За його словами, протягом останніх 6 років в Києві не побудовано жодної нової станції метрополітену. Існуюча мережа, у години пік, критично перевантажена на пересадкових станціях. Окрім того, через невдалу транспортну розв’язку Лівий берег практично відрізаний від Правого. 

Мостові переходи через Дніпро найкритичніші ділянки транспортної мережі міста. Київ має лише 7 мостових переходів на 21 км руслової частини Дніпра, лише 5 з яких – автомобільні. 

 

«Ми маємо транспортну концепцію міста, розуміння того, як мають бути вирішені екологічні та інші проблеми, а головне – впевнені, що в середині будь-яких проектів чи рішень київської міської адміністрації має стояти людина. Місто повинно розвиватись і жити потребами людей, а не забудовників чи олігархів», — переконаний Віктор Петрук.

Члени київського осередку політичної партії «Громадський рух «Хвиля» закликали киян ознайомитись із проектом розвитку міста та голосувати за мера, який буде працювати в інтересах громади.

Посилання на програму кандидата в мери Віктора Петрука