Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Прес-конференція Віктора Чумака в ІА «Інформатор» м. Дніпро

Новини

Прес-конференція Віктора Чумака в ІА «Інформатор» м. Дніпро

Український політикум очікує спекотна осінь,- Віктор Чумак.

Верховна рада приймає закони так, як ніби пече пиріжки, але величезна проблема в тому, що ці закони ніхто не виконує.

Про це сказав народний депутат, лідер Громадянського руху «Хвиля» Віктор Чумак під час прес-конференції в Дніпрі.

«Ця сесія була доволі плідною, прийнято низку важливих законів, зокрема, про антикорупційний суд, історія створення якого розтягнулася на 2 роки, закон про дипломатичну службу, який нарешті унормував діяльність цієї служби в Україні. Також був прийнятий важливий закон про національну безпеку»,- зазначив він.

За словами нардепа, за цю сесію Рада спрацювала добре, створивши більш-менш нормальне підгрунтя для врегулювання суспільних відносин. З іншого боку, вона не змогла вирішити велике коло проблем, які сьогодні є в Україні.

«По суті, вся діяльність Ради «заточена» на лобіювання економічних інтересів невеликої купки людей. Тому пересічні громадяни і не бачать змін у власному житті»,- зауважив Віктор Чумак.

Що ж до того, чого очікувати восени, політик вважає, що осінь буде спекотною.

«Почнеться активна фаза, сподіваюся, президетських виборів, які мають відбутися 31 березня наступного року. Ці вибори дуже лякають президента, який сьогодні вже не є лідером думок та його оточення. І саме ці люди сьогодні мають хворобливу думку про зміну політичного дискурсу в країні, вони хочуть зламати всі передвиборчі кампанії і провести дострокові парламентські вибори»,- сказав ван.

За його словами, це ще можливо зробити, але до 25 листопада.

«Для цього у президента формально є підстави, чи то відсутність коаліції, чи то відставка кабміну. Але сподіваюсь, що здоровий глузд переможе і 4 вересня почнеться нормальна робота парламенту і ми спокійно ввійдемо в процес президентських виборів»,- наголосив Віктор Чумак.