Маніфест Громадянського Руху ХВИЛЯ

22 лютого 2014 року українське суспільство реалізувало своє право на повстання. В цей день було остаточно повалено режим узурпаторської влади, яка намагалася позбавити Україну державного суверенітету.

Але після Майдану перед українською нацією постало набагато складніше завдання — побудувати економічно потужну, єдину та незалежну державу.

Нажаль, проведення економічних, політичних та соціальних реформ зіштовхнулося з протидією з боку корумпованої системи, інтересів штучних монополій, фінансових груп та політиків-популістів.

Українці  втратили довіру до влади. Нам стало зрозуміло, що клептократично-олігархічну систему “обмеженого доступу” до права на гідне життя неможливо реформувати чи покращити, її можна тільки ламати, обриваючи ланцюги корупції, кумівства, кругової поруки та будуючи нову систему “відкритого доступу” – конкурентну, підприємницьку, інноваційну.

Ми – Громадянський рух “Хвиля” –  позиціонуємо себе як правоцентристська організація, яка сповідує ліберальні цінності розвитку економіки України. Ми вважаємо, що тільки ліберальні реформи, філософія свободи особистості, вільний конкурентний ринок, рівність всіх перед законом, розвинуте місцеве самоврядування та інші інструменти системи “відкритого доступу” можуть вивести країну з глибокої кризи та привести до економічного росту.

Наш Рух об’єднує однодумців, які розглядають політику не як діяльність, спрямовану на розподіл багатств та почестей серед можновладців, а як процес, що сприяє якісній розбудові держави, підвищенню виробництва матеріальних благ та зростанню достатку суспільства шляхом поєднання зусиль громадянта держави.

Наша абсолютна цінність – це людина, її інтереси і  свобода. Наша мета –  побудувати державу Україна, де кожен  громадянин  зможе  вільно реалізовувати свої бажання та здібності, створювати власний бізнес, і почуватися захищеним.

Ми проводитимемо нашу політику чесно і відповідально, ми втомилися від популістичних та пустих гасел більшості політичних партій. Ми орієнтуємося на людей, які хочуть чути правду, якою б вона не була, і готові підтримати не лише популярні рішення. Якщо говорити правду та діяти відповідно до своїх слів, люди оцінять це набагато більше, ніж пусті обіцянки та продовольчі пакети напередодні виборів.

Ми розуміємо, що один раз пішовши проти совісті чи принципів, немає шляху  назад. Тому принципово, з самого початку,ми діємо в інший спосіб: прозоро і відкрито, декларуючи кожен свій крок.

Якщо ви підтримуєте наші цінності, готові не на словах, а на ділі змінювати цю країну і брати на себе відповідальність – приєднуйтеся до нашої команди. Ми не обіцяємо вам преференцій чи матеріальних благ, але обіцяємо правила рівні для всіх. У вас точно з’явиться можливість долучитися до якісних змін в країні та переламати хід української історії.

Разом до перемоги!