Головна > Всі новини > Щоб плавати – треба зайти у воду. – Володимир Козленко.

Всі новини

Щоб плавати – треба зайти у воду. – Володимир Козленко.

Минулої суботи Київський та обласний осередки ПП «Громадянський рух «Хвиля» підбивали підсумки місцевих виборів 2020 року. Ми зібрали найяскравіші цитати лідерів партії.

Голова партії Володимир Козленко:

«Політична партія «Громадянський рух «Хвиля» взяла участь у місцевих виборах і пишається своїми результатами. Ми довели собі і всій Україні, що чесними намірами та добрими справами можна перемагати.
Я щиро вдячний всім, хто доєднався до нас під час виборчої компанії, повірив нам і підтримав.

Ми спробували себе на місцевих виборах, згуртували команду, а далі, враховуючи помилки, накопичимо сили і підемо на Парламентські вибори. Бо ХВИЛЮ змін не зупинити!»

Перша заступниця голови партії Наталія Новак:

«Вибори це головна подія в житті кожної партії. Це реальна можливість оцінити свої сили, подивитись на те, чи підтримують її ідеї виборці. Результатом цих виборів для ПП «Громадянський рух «Хвиля» стала нова команда, нові ідеї, досвід, можливість розробки подальшої стратегії діяльності партії і ми отримали реальну надію на те, що під час парламентських виборів у нас все вийде, бо ми можемо. Ми реально здатні підняти нову хвилю змін у суспільстві та українській політиці».

Член стратегічної експертної ради Павло Себастьянович:

«Майже дві тисячі голосів, які отримав кандидат на посаду мера Києва від політичної партії  «Громадянський рух «Хвиля» Віктор Петрук це результат роботи київської команди і, безумовно, самого кандидата».

Голова Київського обласного осередку Ірина Побідаш:

«Під час передвиборчої компанії до нас на партійну гарячу лінію дзвонили люди з усіх куточків України: з Донеччини, Вінничини, Запоріжжя, тощо. Вони  звертались із підтримкою та бажанням розбудовувати осередки в своїх регіонах. А це означає, що наша партія має чудовий потенціал для розвитку і перемоги на Парламентських виборах».