Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Тур Херсон-Миколаїв-Одеса

Відео

Тур Херсон-Миколаїв-Одеса

Херсон Миколаїв Одеса

Все цікавіше і цікавіше, казала Аліса, подорожуючи кролячою норою. Саме так можуть сказати учасники «Хвилі», підбиваючи підсумки туру півднем України.Як зазначив по завершенню подорожі лідер ГР «Хвиля» Віктор Чумак, «ми перейшли від стадії – нас не помічають – до стадії – з нами починають боротися».Вперше з початку подорожей містами України в Миколаєві та Одесі Віктору Чумаку було відмовлено в проведенні лекцій для студентів місцевих вишів, в Херсоні довелось втрутитись у скандальну ситуацію з викраденням поліцією місцевих активістів, і насамкінець – в Одесі на зустрічі з громадянами з’явились провокатори, а у автівку Чумака було кинуте яйце.Але це в жодному разі не налякає і не зупинить «Хвилю».Ми продовжимо рух Україною і вже 10, 11 та 12 жовтня «Хвиля» докотиться до Ужгорода, Івано-Франківська та Чернівців.Зустрічайте, готуйте питання та приходьте поспілкуватись особисто!

Опубліковано Громадянський Рух ХВИЛЯ Четвер, 28 вересня 2017 р.

 

Все цікавіше і цікавіше, казала Аліса, подорожуючи кролячою норою. Саме так можна сказати, підбиваючи підсумки туру півднем України.
Як зазначив по завершенню подорожі лідер ГР «Хвиля» Віктор Чумак, «ми перейшли від стадії – нас не помічають – до стадії – з нами починають боротися».
Вперше, з початку подорожей містами України, в Миколаєві та Одесі Віктору Чумаку було відмовлено в проведенні лекцій для студентів місцевих вишів, в Херсоні довелось втрутитись у скандальну ситуацію з викраденням поліцією місцевих активістів, і насамкінець – в Одесі на зустрічі з громадянами з’явились провокатори, а у автівку Чумака було кинуте яйце.
Але це в жодному разі не налякає і не зупинить «Хвилю».
Ми продовжимо рух Україною і вже 10, 11 та 12 жовтня «Хвиля» докотиться до Ужгорода, Івано-Франківська та Чернівців.
Зустрічайте, готуйте питання та приходьте поспілкуватись особисто!