Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Віч-на-віч з Громадою Віктор Чумак у Вінниці-Кропивницькому-Черкасах

Відео

Віч-на-віч з Громадою Віктор Чумак у Вінниці-Кропивницькому-Черкасах

Вінниця — Кропивницький — Черкаси

Відео звіт Лідера Громадянського руху "Хвиля" Віктора Чумака з чергового туру містами України "Віч-на-віч з громадою". Цього разу це Вінниця, Кропивницький та Черкаси. Особливу подяку хочемо висловити студентам та викладачам Донецького Національного університету ім. Василя Стуса за свою активну громадянську позицію.Також посилання на наш YouTube: https://youtu.be/sj3MH1iAqjs

Опубліковано Громадянський Рух ХВИЛЯ 2 листопад 2017 р.

Відео звіт Лідера «ХВИЛІ» з туру містами України «Віч-на-віч з громадою». Цього разу це Вінниця, Кропивницький та Черкаси.

Особливу подяку хочемо висловити студентам та викладачам Донецького Національного університету ім. Василя Стуса за свою активну громадянську позицію.

«Сьогоднішня система — це монопольна система на економіку, монопольна система на політику, монопольна система на засоби масової інформації — просто не дає країні розвиватися. Вона повертає країну у минуле сторіччя, повертає до самих поганих практик корупції у владі, у законодавчій, виконавчій, правоохоронній, судовій системі. І поки ми не зробимо в країні систему — суспільство відкритого доступу, — ми ніколи не вийдемо з цього зачарованого кола.» — Віктор Чумак.