Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Віктор Чумак на 24 каналі

Відео

Віктор Чумак на 24 каналі

В ефірі 24 Каналу народний депутат Віктор Чумак розповів про опозицію до чинної влади, корупцію, а також про скасування депутатської недоторканності.

Опозиція до влади

– Я в опозиції до влади з 2015 року. Як ми всі йшли після Майдану, то по великому рахунку думали, що будемо все змінювати. А коли прийшов, не зрозумів куди потрапив. Коли пішов в НАБУ, то почав відчувати серйознішу протидію зі сторони Адміністрації Президента, з’явилися замовні матеріали проти мене.

У БПП прийшли люди, які були в «Партії регіонів» – Недава, Грановський, Кононенко. Це команда Довгого, з яким ми боролися. Ми спробували тоді створити антикорупційну платформу.

Про корупцію і скасування депутатської недоторканності

– Я не борюся проти корупції, бо це наслідок неправильної політичної системи. На сьогоднішній день ми маємо олігархічну економіку, на якій побудована така ж сама олігархічна політична надбудова з політичних партій, які обслуговують олігархів. Все це «зацементовано» олігархічними ЗМІ. От і маємо клептократичну, олігархічну систему державного врядування.

Після Майдану змінилися лише обличчя верхівки. А нам потрібна працююча Верховна Рада. Не треба бити депутатів. Можна на словах сказати, хто вони такі.

– У четвер, 19 жовтня, скоріше за все буде голосування за обмеження депутатської недоторканності. Депутати отримали сьггодні документи, що законопроект, в тому числі і президентський, і Юрія Левченка, ставлять на завтрішнє голосування. Вони одразу стояють після розгляду медичної реформи. Різниця між ними лише у датах. Президент пропонує скасувати з 2020 року, а Левченко – з моменту прийняття. Я буду голосувати за той, який отримає більшість. У будь-якому випадку це зрушення.