Головна > Всі новини > Віктор Чумак на акції 17 жовтня у підтримку політичної реформи

Відео

Віктор Чумак на акції 17 жовтня у підтримку політичної реформи

#ВеликаПолітичнаРеформа

Нове виборче законодавство — це законодавство про майбутнє держави, — Віктор ЧумакЗміни виборчого законодавства дадуть країні волю і позбавлять владу можливості маніпулювати вибором громадян.Про це під час акції в підтримку великої політичної реформи заявив народний депутат України, лідер громадянського руху "Хвиля" Віктор Чумак."Ми вже протягом 9 місяців кожного вівторка виходимо на цей майдан з акціями у підтримку нового виборчого законодавства. Новий закон про вибори народних депутатів дає нам можливість контролювати владу починаючи з моменту її перших кроків до обрання", — сказав він.Як наголосив політик, нове виборче законодавство не про вибори, а про майбутнє усіх громадян України."Якщо ми змінемо це законодавство і правила входження в політику, при владі більше не залишиться Розенблатів, Кононенків, Березенків та інших, а відтак не потрібна буде недоторканність і не знадобиться антикорупційний суд. Адже до влади прийдуть люди, які не наживатимуться, використовуючи владні і адміністративні повноваження. Ми не дамо їм і далі сидіти на потоках і грабувати країну", — наголосив Віктор Чумак.Він також додав, що з прийняттям нового закону про вибори народних депутатів влада в державі перейде до людей, громадян України, які за Конституцією і є носієм державної влади.

Опубліковано Viktor Chumak/Віктор Чумак Вівторок, 17 жовтня 2017 р.

Зміни виборчого законодавства дадуть країні волю і позбавлять владу можливості маніпулювати вибором громадян. Про це, під час акції в підтримку великої політичної реформи, заявив народний депутат України, лідер громадянського руху «ХВИЛЯ» Віктор Чумак.

«Ми вже протягом 9 місяців кожного вівторка виходимо на цей майдан з акціями у підтримку нового виборчого законодавства. Новий закон про вибори народних депутатів дає нам можливість контролювати владу починаючи з моменту її перших кроків до обрання», — сказав він.

Як наголосив політик, нове виборче законодавство не про вибори, а про майбутнє усіх громадян України.

«Якщо ми змінемо це законодавство і правила входження в політику, при владі більше не залишиться Розенблатів, Кононенків, Березенків та інших, а відтак не потрібна буде недоторканність і не знадобиться антикорупційний суд. Адже до влади прийдуть люди, які не наживатимуться, використовуючи владні і адміністративні повноваження. Ми не дамо їм і далі сидіти на потоках і грабувати країну», — наголосив Віктор Чумак.

Він також додав, що з прийняттям нового закону про вибори народних депутатів влада в державі перейде до людей, громадян України, які за Конституцією і є носієм державної влади.