Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Віктор Чумак у ексклюзиві «Гордона»

Новини

Віктор Чумак у ексклюзиві «Гордона»

Чумак: Поки в САП прийде новий керівник, прокурори зіллють усі матеріали Генпрокуратурі

 

Якщо генпрокурор Юрій Луценко дістане доступ до матеріалів НАБУ, винен у цьому буде глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, а програє все українське суспільство, заявив у коментарі виданню «ГОРДОН» позафракційний нардеп, заступник голови комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак.

Якщо підозри щодо глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького будуть підтверджені, він має покинути обійману посаду, заявив у коментарі виданню  «ГОРДОН» позафракційний нардеп, заступник голови комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак.

«Я розумію, що є кримінальне провадження, у межах якого було проведено оперативно-розшукові заходи. І ось щодо цих заходів є якісь висловлювання Холодницького, які можна кваліфікувати як дисциплінарний проступок або якесь кримінальне діяння. Питання в тому, як це кваліфікують. Якщо наявну інформацію підтвердять, то Холодницького потрібно знімати з посади. Інша річ, що це наша з вами спільна помилка – на Холодницького покладали великі надії. І якщо робота стосовно топ-корупціонерів не була досить ефективною, то програв не Холодницький, а всі ми», – підкреслив нардеп.

Він не відкидає, що генпрокурор Юрій Луценко може дістати доступ до матеріалів НАБУ.

«До того ж зараз може вийти так, що генпрокурор визначатиме процесуальних прокурорів для САП. І дістане доступ до матеріалів НАБУ. Винен у цьому Холодницький, але програло суспільство. Будь-яка новина, яка ставить під питання ефективність роботи САП або НАБУ, – погана. Доброго в цьому нічого немає. Річ не в утраті Холодницького, а в утраті інституції та її незалежності. Поки в САП прийде новий керівник, прокурори зіллють усі матеріали Генпрокуратурі. Звичайно, не можна сказати, що це кінець усім антикорупційним розслідуванням, але генпрокурор здобуде багато інформації», – зазначив Чумак.

Повний текст тут