Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Всі новини > Виступ Віктора Чумака на ІІІ Українському інфраструктурному форумі

Новини

Виступ Віктора Чумака на ІІІ Українському інфраструктурному форумі

Бізнес має почати делегувати в політику тих, хто готовий змінювати правила і виконувати закони, — Віктор Чумак

В Україні сьогодні не діє принцип верховенства права, а закони використовуються вибірково або для відстоювання інтересів певних груп осіб, або для знищення бізнес опонентів. Це заважає розвиватися українському бізнесу.

Про це сьогодні заявив народний депутат України, лідер громадянського руху «Хвиля» Віктор Чумак під час виступу на ІІІ Українському інфраструктурному форумі.

«Я точно знаю, що а ні кількість законів, а ні їх якість не впливають позитивно на розвиток країни, суспільства, окремих галузей. Причина дуже проста – будь який закон має виконуватися, а не використовуватися вибірково, бо тоді він не має сенсу. Хороший закон – це чіткі, прості та зрозумілі правила, якими рівно повинні користуватися усі в політиці, бізнесі, суспільстві. Нажаль сьогодні ці правила використовуються або для підтримки власних бізнес інтересів або для знищення опонентів. Не працює закон один для всіх, немає верховенства права», — переконаний політик.

Але є й дієвий шлях, який допоможе подолати цю ситуацію та дасть поштовх розвитку бізнесу, впевнений Віктор Чумак.

«Секрет полягає в тому, що бізнес має стати відповідальним і відмовитися від аполітичності, почати безпосередньо брати участь в політиці як самостійна фігура та впливати на те, щоб в політику приходили нові політичні сили на заміну тим, які роками стоять на ґрунті олігархічного капіталу. Необхідно зробити вибір на користь людей, які йдуть в політику міняти правила та систему, а не примножувати статки. Ніхто за вас цього не зробить», — звернувся він до представників бізнесу.

Політик наголосив, що до тих пір, поки люди, які мають гроші та робочі місця не встануть і не скажуть, що вимагають змін, існуватиме система відсутності конкуренції, монополії та олігархів.

«Саме тоді почнуть виконуватися закони, припиниться тиск на бізнес з боку правоохоронних органів, суд почне працювати прозоро і доступно, а президент стане нормальним керівником країни. Нажаль ми поки що бідна країна. І причиною нашої бідності є не погана освіта або система охорони здоров’я, не погана інфраструктура або наявність чи відсутність природних ресурсів. Справжньою причиною бідності в Україні є погане державне врядування, яке не дає розвиватися країні. І в наших з вами руках це змінити!», — додав Віктор Чумак.