Головна > Наша діяльність > Заява ХВИЛІ щодо діяльності телеканалу News One

Наша діяльність

Заява ХВИЛІ щодо діяльності телеканалу News One

ПОЗБАВИТИ ЛІЦЕНЗІЇ ТЕЛЕКАНАЛИ, ЯКІ СПІВПРАЦЮЮТЬ З ОКУПАНТАМИ ТА КОЛАБОРАНТАМИ

Політична партія «Хвиля» пропонує позбавити телеканал News One ліцензії та усунути його таким чином з українського медіапростору.
News One неодноразово показував свою проросійську позицію та співпрацю з окупантом. Інформаційна війна є однією з найжорстокіших видів війни, адже агресор стріляє у голови глядачів одразу – навіть без попереджувального пострілу.
Вважаємо, що українські журналісти, які були вимушені покинути свою професійну діяльність через окупацію українського медіа-ринку, повинні об’єднатися та висловити свою позицію на рахунок загарбницьких дій з боку проросійських провокаторів, які захопили українські телеканали.
News One — один з перших телеканалів, який почав таку діяльність.
Ми, як політична партія України, не бачимо сенсу змінювати керівництво телеканалу та реформувати такий ресурс як News One, адже повага до цього інформаційного каналу була спаплюженою остаточно після анонсу нового проекту, так званого «Телемосту» з Російською Федерацією.
Вважаємо цей крок телеканалу неприпустимим та аморальним по відношенню до українського народу, а особливо до воїнів АТО та їхніх родин.