Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Наша діяльність > Звернення Громадського обєднання соціальнх ініціатив учасників бойових дій, ветеранів військової служби та працівників силових відомств

Наша діяльність

Звернення Громадського обєднання соціальнх ініціатив учасників бойових дій, ветеранів військової служби та працівників силових відомств

 

Громадська організація «Громадське обєднання соціальнх ініціатив учасників бойових дій, ветеранів військової служби та працівників силових відомств» звернулося до Віктора Чумака , народного депутата та лідера Громадянського руху «Хвиля» за допомогою у вирішенні питань з ГУ ПФУ Сумської області. У звернені Громадська організація повідомила про зловживання службовим становищем з боку суб’єктів владних повноважень, як місцевих так і центральних органів влади. А саме, невиконання рішення судів щодо виплат у зазначені терміни одноразової соціальної допомоги та грошового забезпечення військовослужбовців.

Представники Громадської організації обурені системним порушенням по відношенню до вказаних видів виплат та ігнорування виконання судових рішень та висловили підозру в корупційних діях керівнику ГУ ПФУ в Сумській області. Пенсіонери неодноразово зверталися до різних інстанцій, у тому числі і до Верховного Суду України зі скаргами. Порушуються права та пенсійне законодавство у відношенні наступних категорій громадян: учасників війни, учасників бойових дій, вдів інвалідів війни та вдів ветеранів військової служби, інвалідів війни та інвалідів ветеранів військової служб, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, дітей війни, ветеранів військової служби.

Викладені у зверненні факти красномовно свідчать про свідоме навмисне зловживання службовим становищем та корупційні дії керівника ГУ ПФУ в Сумській області.

Віктором Чумаком було ініційовано ряд звернень на Генерального прокурора Ю.Луценка, Голові правління Пенсійного фонду України О.Зарудному з вимогою організувати проведення перевірки викладених фактів та відповідних заходів реагування. В результаті чого Сумською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення. Та здійснення досудового розслідування доручено СВ Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області.