Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Наша діяльність > Звернення щодо корупційних дій голови сільської ради та бездіяльності місцевих органів у розслідуванні

Наша діяльність

Звернення щодо корупційних дій голови сільської ради та бездіяльності місцевих органів у розслідуванні

На ім’я народного депутата, лідера Громадянського руху «Хвиля», Віктора Чумака у квітні 2018 року надійшло колективне звернення від громади села Могилів Дніпропетровської області зі скаргою на зловживання голови Могилівської громади та бездіяльність органів у розслідуванні кримінального провадження. В ході справи ще у 2017 році на підставі колективного звернення була проведена аудиторська перевірка, яка виявила порушення на суму більше ніж 2,4 млн.грн. Крім того, було відкрите кримінальне провадження за фактом підроблення офіційного документу капітального ремонту. За минулий час після проведення перевірки «Східним офісом Держаудитслужби» з боку правоохоронних органів ніяких дій не проводилось.

З боку Віктора Чумака було вчинено втручання в ситуацію та сформовано ряд звернень до Голови Національно поліції С. Князєва, Генерального прокурора Ю.Луценка з вимогою організувати проведення перевірки викладених фактів та ходу розслідування відкритого кримінального провадження по цій справі. В результаті чого Національна поліція України взяла під контроль розслідування справи Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровської області. Головне управління Національної поліції в Дніпропетровської області, в свою чергу, додатково перевірила справу та знайшла порушення, до яких вжиті відповідні заходи. Прокуратура Дніпропетровської області також вжила заходів реагування відносно процесуального керівника Новомосковської місцевої прокуратури та взяла під подальший контроль хід розслідування.

Наразі, розслідування триває і юристи Громадянського руху тримають його на контролі.