Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Наша діяльність > Звернення щодо незаконного користування майном територіальної громади м.Києва та правомірності дій службових осіб Дніпровської РДА

Наша діяльність

Звернення щодо незаконного користування майном територіальної громади м.Києва та правомірності дій службових осіб Дніпровської РДА

 

На ім’я народного депутата, лідера Громадянського руху «Хвиля», Віктора Чумака у листопаді 2017 р. надійшло звернення щодо порушення працівниками Дніпровської РДА м.Києва та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва» положення КМДА про оренду майна територіальної громади  м.Києва.

У зверненні зазначено, що приміщення, яке знаходиться по вул.Березняківська, 28, на даний час є зайнятим та знаходиться в податковому арешті, в ньому діє спорт-клуб, кондитерський цех та офіс-склад. За підписом КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва» було надано довідку що приміщення є вільним та подано документи до КМДА для оголошення конкурсу на право оренди. Балансоутримувачем даного приміщення є КП по УЖГ Дніпровського району м.Києва.

З боку Віктора Чумака, як народного депутата, було вчинено втручання в ситуацію та сформовано ряд звернень на Генерального прокурора України Ю.Луценка та голову КМДА В.Кличка з вимогою організувати проведення перевірки викладених фактів та вжити відповідних заходів реагування. В результаті чого Дніпровський райвідділ державної виконавчої служби здійснює заходи щодо повернення нерухомого майна з орендного користування.