Хвиля
Рух за позитивні зміни
Головна > Наша діяльність > Звернення щодо незаконного переслідування судді-викривачки по гучній справі

Наша діяльність

Звернення щодо незаконного переслідування судді-викривачки по гучній справі

На ім’я народного депутата, лідера Громадянського руху «Хвиля», Віктора Чумака у 2017 році надійшло колективне звернення коаліції громадських організацій «ОГО Полтава». Члени ради коаліції обурені нападом та постійним тиском на суддю-викривачку Октябрьского районного суду м.Полтави Ларису Гольник, яка відома за гучною справою про розкриття спроби хабара їй як судді Полтавським мером Олександром Мамаєм. Дії, вчинені проти Лариси Гольник, викладені у зверненні, є спробою залякування та помсти за її професійну діяльність.

Рада коаліціїї зверталася до Національної поліції України щодо розглянення нападу на суддю, та звернулася до Віктора Чумака, як народного депутата, посприяти та проконтролювати справедливе розслідування справи та ініціювати звернення до голови Національної поліції, Генерального прокурора та голови СБУ.

З боку Віктора Чумака було вчинено втручання в ситуацію та сформовано ряд вищевказаних звернень, а також звернення Керівнику Спеціалізованою антикорупційної прокуратури та директору Національного антикорупційного бюро. В результаті чого було організовано проведення перевірки викладених фактів та вирішення звернень взято під контроль Генеральної прокуратури України.

Розлідування триває.